Optisko šķiedru cauruļvadu sistēmas projekts Grīmā

Apraksts

Projekts ietver 23 kilometru garu optisko šķiedru cauruļvadu ierīkošanu, kas paredzēta, lai uzlabotu digitālo savienojamību un pakalpojumu sniegšanu vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Darbos ietilpst tiešas savienojuma izveides ar atsevišķām dzīvojamajām mājām un tīkla sadales skapju uzstādīšana gar ielām.

Pilsētas ceļi ir veidoti no plāksnēm, kur katra sver apmēram 400 kg. Lai efektīvi pārvaldītu šo plāksņu novietošanu un noņemšanu, tika izmantota bezvadu vakuuma pacelšanas sistēma. Šī pieeja nodrošināja drošāku un efektīvāku sagatavošanās posmu tranšeju rakšanai un turpmākai optisko šķiedru kabeļu uzstādīšanai.

Projektam nācās arī saskarties ar izaicinājumu integrēt jauno tīklu ar Grīmas esošo sakaru infrastruktūru. Iepriekš pastāvošo tīklu klātbūtne prasīja manuālu un precīzu pieeju, lai nodrošinātu, ka jauno kabeļu uzstādīšana netraucēs un nepārtrauks pašreizējos pakalpojumus.

Detalizēti

2023

Grīma, Vācija

Sazinieties ar mums

Uzziniet, kā mēs varam pielāgot risinājumus, kas atbilst jūsu būvprojekta vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai saņemtu ekspertu konsultācijas.