Par DEREX

Enerģijas izmantošana, efektivitātes palielināšana,
progresa paātrināšana

Par DEREX

DEREX ir enerģētikas nozares uzņēmums, kas veic visa veida elektromontāžas darbus, projektē ēku inženiersistēmas, izbūvē telekomunikāciju tīklu infrastruktūru, īsteno infrastruktūras projektus un piedāvā saules enerģijas risinājumus.
Katra tehniskā darba posma pamatā ir starptautiski sertifikāti, kas apliecina pakalpojumu līmeni. Mūsu pašu tehnikas parks un aprīkojums padara mūs par būvuzņēmēju, kas spēj patstāvīgi veikt visus darbu posmus, nepiesaistot papildu resursus.
Mēs esam izveidojuši sadarbības attiecības ar klientiem un partneriem visā pasaulē 14 darba gadu laikā. Šo sasniegumu atslēga ir stabili tehnoloģiskie risinājumi un uz vērtībām balstīta pieeja darbā ar cilvēkiem un dabas vērtībām.

13

Gadi peredzes biznesā

60

Apmierinātu klientu

95

Darbinieku

200

Projektu

Mūsu vēsture

DEREX 2010. gadā dibināja profesionāļu komanda. Uzņēmums sākotnēji nodarbojās ar elektroinstalācijas pakalpojumiem, bet izauga par cienījamu šķiedru optikas instalācijas un saules enerģijas nodrošinātāju visā enerģētikas nozarē.

Mēs pilnveidojām savu darbinieku prasmes, devām brīvību visiem aizrautīgajiem pētniekiem mūsu tehnoloģiju jomā un tādējādi izveidojām profesionāļu komandu, kas ir apņēmusies nodrošināt pasauli ar ātrgaitas komunikācijām un tīru enerģiju.

Visos uzņēmuma izaugsmes posmos, sākot ar mazo uzņēmumu un beidzot ar globālo līmeni, mēs īpāšu uzmanību pievērsām inovācijām un cilvēka vērtībām. Tas mūs ir padarījis par uzticamu partneri arhitektiem, inženieriem, telekomunikāciju uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Mūsu tehnoloģijas ir pielietotas vairākos nozīmīgos projektos, tostarp trijos nozīmīgos projektos Daugavpils cietoksnī un citos.

Filosofija

Misija

Uzņēmums, kas savieno pasauli un izmanto saules enerģiju. DEREX uzskata, ka dabas resursi un zinātnes sasniegumi pieder ikvienam. Civilizācijas sasniegumi sniedz cilvēkam neierobežotas iespējas pētīt dzīvi. Mēs cenšamies nodrošināt reģionus ar kvalitatīvu alternatīvo enerģiju un savienojamību, lai ikvienam būtu vienlīdzīga piekļuve pasaulei.

Vīzija

Mēs esam progresa un līdz ar to labāku dzīves apstākļu veicinātāji. Mēs atbildīgi organizējam savu darbu, mijiedarbojamies ar cilvēkiem un novērtējam dabas resursus - ar šādu pieeju tehnoloģijas priekšrocības tiek nodotas cilvēcei.

Vērtības

Mēs strādājam organizēti

Mēs esam gudras vadības piekritēji ar konsekventu plānošanu. Mūsu rokās ir caurspīdīgs progresa plāns, kas ļauj mums regulāri optimizēt darbu un padarīt termiņus drošus un sasniedzamus.

Mēs izvēlamies sadarbību

Mēs novērtējam darbu ar inteliģentiem, labi organizētiem cilvēkiem sadarbības un uzticības atmosfērā. Mūsu ideālā pieeja ir līdzsvarota komunikācija un vienāda iesaiste projektā. Mēs apspriežam ar klientu sasniegto progresu, sasniegtos mērķus, radušās problēmas un izstrādātos risinājumus.

Mums rūp tagadne

Alternatīvā enerģija nav nākotnes inovācija, tā jau padara tagadni ilgtspējīgu. Mums ir svarīgi ne tikai samazināt slodzi uz dabu mūsu darbā, bet arī būt par ceļvedi «zaļai» funkcionēšanai mūsu klientiem.

Sazināties

Sazinieties ar mums, lai saņemtu ekspertu konsultācijas

Sertificates

Komanda

Aleksejs Krasko

Valdes loceklis

Vita Kucina

Būvniecības nodaļas vadītāja

Inese Kruste

Personālvadības struktūrvienības vadītāja

Olegs Mirošņikovs

Būvniecības projektu vadītājs

Aleksejs Rižkovs

Būvniecības projektu vadītājs

Renāta Tukiša

Galvenā grāmatvede

Karjera

Mēs esam apņēmušies sadarboties ar inteliģentiem un labi organizētiem cilvēkiem, kuriem ir kopīga mūsu apņemšanās sadarboties un uzticēties. Ar stingru pārliecību par līdzsvarotu komunikāciju un vienlīdzīgu iesaistīšanos mēs veicinām iekļaujošu vidi, kurā idejas plaukst un izaicinājumi tiek kopīgi pārvarēti.

Sazinieties ar mums

Uzziniet, kā mēs varam pielāgot risinājumus, kas atbilst jūsu būvprojekta vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai saņemtu ekspertu konsultācijas.