Partneris progresa un energoefektivitātes jomā

Ēku sistēmu inženierija. Optisko šķiedru tīklu izbūve. Urbšana.
Infrastruktūra. Saules enerģijas risinājumi. LED apgaismojums.

Par uzņēmumu

DEREX ir uzticams partneris energoefektīvu tehnoloģiju jomā kopš 2010. gada. Mēs specializējamies optisko tīklu izbūvē, ēku inženiersistēmu un pilsētu infrastruktūras attīstībā. Mūsu komanda īsteno inovatīvus saules enerģijas risinājumus un modernas LED apgaismojuma tehnoloģijas. Mūsu uzņēmums, kas atrodas Latvijā un Vācijā, apvieno pieredzi un zināšanas, lai realizētu projektus visā pasaulē.

Pirmā

Peldošā saules elektrostacija
Baltijā

1000+

Kilometri optiskās šķiedras
kabeļa savieno lauku teritorijas
un pilsētas

50+

Ar inženierijas zibensvadu tīklu modernizētas pilsētu teritorijas

85+

Telpas uzlabotas ar LED apgaismojuma risinājumiem

Mūsu pakalpojumi

Mums ir pieredze un resursi, lai īstenotu projektus
no nulles esošajās ēkās un renovācijas projektos.

01

Optisko šķiedru tīkla izbūve

Mūsu darbu klāsts ietver optiskās šķiedras tīklu izbūves projektus vēsturiskos rajonos un klinšainās vietās. Pateicoties augsti kvalificētu speciālistu, sava aprīkojuma parka un "līdz atslēgai" pieejas kombinācijai, mēs garantējam efektīvu katra projekta izpildi neatkarīgi no tā sarežģītības un atrašanās vietas.

Skatīt pakalpojumu
02

Saules enerģijas risinājumi

Kā EPC būvuzņēmējs, kas specializējas saules enerģijas risinājumos, mēs analizējam, būvējam un uzturam saules elektrostacijas, lai optimizētu jūsu pāreju uz atjaunojamiem enerģijas avotiem. Mēs piedāvājam visaptverošus pakalpojumus, lai mūsu klienti gūtu labumu no efektīviem un ilgtspējīgiem saules enerģijas risinājumiem.

Skatīt pakalpojumu
03

Pilsētu un piepilsētu infrastruktūra

Mēs specializējamies inženiertehnisko risinājumu izstrādē sakaru, enerģētikas un transporta infrastruktūras komponentiem. Mūsu pakalpojumi ietver drošības sistēmas, elektrotīklus, tradicionālos komunikāciju tīklus un ceļu satiksmes vadības sistēmas.

Skatīt pakalpojumu
04

Ēku sistēmu projektēšana

Mēs projektējam galvenās ēku sistēmas, tostarp apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas (HVAC), elektrosistēmas, santehnikas, ugunsdzēsības un drošības sistēmas, par prioritāti izvirzot energoefektivitāti un drošību. Mēs veltām laiku, lai noteiktu katras ēkas īpašās vajadzības, un izstrādājam pielāgotus plānus un specifikācijas, kurās prioritāte ir energoefektivitāte un drošība.

Skatīt pakalpojumu
05

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir optimāla izvēle, jo tam ir zemas enerģijas izmaksas un minimāla ietekme uz vidi. Mēs izvēlamies gaismas diodes pēc krāsu temperatūras, krāsu atveidošanas indeksa un lūmeniem uz vatu, aprēķinām to daudzumu un atbilstoši šīm prasībām projektējam elektroinstalāciju un elektriskos komponentus.

Skatīt pakalpojumu

Mūsu projekti Skatīt vairāk

Skatīt vairāk

Klienti

Iepazīstiet uzņēmumus, kas uztic mums savus
inženiertehniskos un saules enerģijas risinājumus.