Saules enerģijas
risinājumi

Ieguldiet līdzekļus zaļā reputācijā, ekonomikā un vides aizsardzībā, izmantojot saules enerģiju

Saules enerģijas
risinājumi

Pielāgotas uzstādīšanas iespējas

Vērtība dažādām nozarēm

Ilgtspēja balstās uz domāšanu

Mēs piedāvājam saules paneļu uzstādīšanu jebkādā ģeogrāfiskā teritorijā.  Tradicionālās iespējas ietver uzstādīšanu uz zemes un uz jumta. Gadījumos, kad paneļu izvietošana uz stabilām virsmām nav iespējama, mēs piedāvājam īpaši efektīvus risinājumus:

Zeme

Ūdens

Jumts

IPV fasāde

Transports un loģistika

Nodrošina gludākas piegādes ķēdes, samazinātas izmaksas un elektrisko transportlīdzekļu integrāciju, kas samazina atkarību no fosilā kurināmā un oglekļa emisijas.

Enerģētka, tehnoloģijas un komunikācija

Atjaunojamo energoresursu integrācija un atkarības samazināšana no neatjaunojamiem kurināmajiem.

Lauksaimniecība

Piedāvā rentablus risinājumus attāliem lauksaimniecības darbiem un operācijām, nodrošinot apūdeņošanas sistēmas, lopkopības operācijas un aprīkojumu ar enerģiju.

Komercijas un rūpniecības sektors

Samazinātas darbības izmaksas, korporatīvā sociālā atbildība un enerģētiskā noturība.

Uzņēmumiem, kas ievieš zaļās domāšanas veidu, ir vieglāk piesaistīt uzticīgu auditoriju, pateicoties savu piedāvājumu ētiskajam raksturam.

59% uzņēmumu paaugstina energoefektivitāti kā daļu no savām korporatīvās ilgtspējas iniciatīvām.

* Saskaņā ar Deloitte 2023 CxO Sustainability Report
EPC
Attīstība
Pēspakalpojumu apkope

Kā uzticams inženierijas, iepirkumu un būvniecības pakalpojumu sniedzējs, mēs specializējamies saules risinājumu projektēšanā, izstrādē un ieviešanā, pielāgojot tos mūsu klientu unikālajām vajadzībām dažādās nozarēs.

Kompleksi risinājumi "viss iekļauts"

No projekta izstrādes līdz tā nodošanai, visi aspekti tiek pārvaldīti ar DEREX, samazinot sarežģītību un nepieciešamību klientiem koordinēt vairākus darbuzņēmējus.

Gudra izmaksu pārvaldība

Pateicoties mūsu stabilajām saitēm nozarē, mēs nodrošinām materiālus par konkurētspējīgām cenām, nododot šīs finanšu priekšrocības mūsu klientiem, vienlaikus efektīvi pārraugot projekta finanses.

Atbilstības nodrošināšana

Mūsu kompetencē ir orientēšanās sarežģītajos noteikumos. Mēs apstrādājam visus dokumentus un nodrošinām, ka jūsu projekts atbilst vietējiem noteikumiem un standartiem, ietaupot jūsu laiku un iespējamās juridiskās problēmas.

Viena kontaktpersona

Ar DEREX jūs iegūstat vienotu kontaktpersonu visa projekta laikā. Mēs vienkāršojam saziņu, nodrošinot, ka jūsu jautājumi vai bažas tiek ātri risinātas.

Riska mazināšana

Mūsu stiprā puse ir agrīna potenciālo izaicinājumu identificēšana un risināšana. DEREX EPC stratēģija ietver spēcīgas riska mazināšanas metodes, kas aizsargā jūsu projektu no neparedzētiem šķēršļiem,sniedzot jums lielāku pārliecību.

Apkope un atbalsts

Pēc uzstādīšanas mēs nodrošinām nepārtrauktus apkopes un atbalsta pakalpojumus. Tas ietver sistēmas veiktspējas uzraudzību un operatīvu problēmu risināšanu, maksimāli palielinot saules instalācijas kalpošanas laiku un ieguvumus.

Attīstība

Mūsu misiju vada nelokāma apņēmība nodrošināt progresīvus saules enerģijas risinājumus. Šo apņēmību stiprina mūsu precīzi izstrādātā sistēma, kas ne tikai garantē katra projekta veiksmīgu realizāciju, bet arī nodrošina tā ilglaicīgu ietekmi uz ilgtspējīgu praksi.

Metodoloģija soli pa solim

1

Priekšizpēte

2

Dizains

3

Iepirkumi

4

Būvniecība

5

E&A saules pakalpojumi

Saules potenciāla novērtēšana

Mēs izpētām saules potenciālu izvēlētajā vietā, lai nodrošinātu saules projekta dzīvotspēju.

Riska mazināšanas stratēģijas

Mēs proaktīvi identificējam un izstrādājam efektīvas stratēģijas, lai mazinātu potenciālos izaicinājumus, aizsargājot jūsu investīcijas.

Valsts specifiskie stimuli

Valsts specifisko finanšu stimulu izpēte ir mūsu pieejas stūrakmens, palīdzot jums izmantot pieejamās subsīdijas saules projektiem.

Izmaksu novērtēšana

Mēs veicam visaptverošu dizaina, uzstādīšanas un ekspluatācijas izmaksu novērtēšanu, nodrošinot finansiālo pārredzamību un iespējamību.

Enerģijas ražīguma modeļi

Eksperti izveido precīzus enerģijas ražīguma modeļus, sniedzot skaidru priekšstatu par sistēmas veiktspējas potenciālu.

Visaptverošs tehniski ekonomiskās izpētes ziņojums

Dokuments sniedz jums nepieciešamās zināšanas, lai pieņemtu lēmumus par saules projektu.

Analizējot klientu prasības

Mēs sākam ar unikālo vajadzību un redzējuma izpratni, nodrošinot, ka tas pilnībā saskan ar projekta mērķiem.

Precīza vietas apsekošana

Tiek veikta vietas apsekošana, lai pārbaudītu saules sistēmas uzstādīšanas iespējamību un piemērotību, radot pamatu drošai integrācijai.

Strukturālā optimizācija

Mūsu eksperti nosaka optimālo strukturālo dizainu un maksimālo elektroenerģijas ražošanas jaudu, nodrošinot efektivitāti un veiktspēju.

Iekārtu izvēle

Atbilstoša saules iekārtu izvēle ir ļoti svarīga. Mēs izvēlamies iekārtas, kas ideāli atbilst projekta apjomam, pamatojoties uz mūsu nozares ekspertīzi.

Vizualizācija 3D

Mēs atdzīvinām saules projektu ar detalizētu modeli, ļaujot jums vizualizēt dizainu un tā integrāciju vidē.

Zemes gabala iegāde

Ja nepieciešams, mēs uzņemamies ideālā zemes gabala meklēšanu un iegādi, nodrošinot, ka tas pilnībā atbilst jūsu saules elektrostacijas būvniecības vajadzībām.

Augstākās klases iekārtas

Mēs izvēlamies augstas kvalitātes iekārtas no uzticamiem ražotājiem, balstoties uz globāliem nozares jaunumiem.

Stratēģiskā sadarbība

Mūsu sadarbība ar ražotājiem nodrošina uzticamu piegādes ķēdi, kas ļauj jūsu projektam noritēt raiti.

Paneļu uzstādīšana

Mēs uzstādām saules paneļus un tīkla savienojumus, kā arī nepieciešamos piederumus, nodrošinot precizitāti katrā solī.

Sinhronizēta enerģijas ieviešana

Mūsu mērķis ir ne tikai uzstādīt saules elektrostaciju, bet arī integrēt to ar jūsu pašreizējo elektrosistēmu. Tas nodrošina pakāpenisku un efektīvu pāreju uz tīru, atjaunojamu enerģiju.

Optimāla veiktspēja

Mēs rūpīgi uzraugām un uzturam saules iekārtas, nodrošinot, ka tās darbojas ar maksimālo veiktspēju visa to darbības laikā.

Ilgtermiņa partnerība

Mūsu apņemšanās ilgst 30 gadus un ilgāk. Ar nepārtrauktu palīdzību un uzturēšanu mēs garantējam saules sistēmas ilgstošu efektivitāti, nodrošinot ilgtspējīgu enerģiju nākamajām paaudzēm.

Pēspakalpojumu apkope

DEREX ir apņēmies palīdzēt jūsu saules ieguldījumam sasniegt tā pilno ilgtermiņa potenciālu. Mūsu Ekspluatācijas un Apkopes (E&A) Saules Pakalpojumi ir veidoti, lai nodrošinātu efektīvu un problēmu nesaturošu saules risinājumu.

Saules paneļu tīrīšana

Tīri paneļi nozīmē optimizētu veiktspēju un paaugstinātu enerģijas ražošanu. Mums ir modernākās iekārtas, kas pielāgotas saules paneļu tīrīšanai. Šīs ierīces efektīvi likvidē dažādus piesārņotājus, nodrošinot, ka paneļu virsmas paliek tīras un neaizsegtas.

Regulāras pārbaudes

Mūsu speciālisti veic regulāras pārbaudes, lai savlaicīgi atklātu iespējamās problēmas, pirms tās pāraug lielākos izaicinājumos. Šī proaktīvā pieeja palīdz uzturēt saules instalācijas uzticamību.

Veiktspējas uzraudzība

Mēs nepārtraukti novērojam saules sistēmas veiktspēju, lai pārliecinātos, ka tā darbojas ar maksimālo efektivitāti. Ja tiek atklātas kādas novirzes, mēs ātri iejaucamies, lai tās atrisinātu.

Savlaicīgi remontdarbi

Kad saules sistēmai nepieciešami remontdarbi, mūsu pieredzējušie tehniķi ir gatavi sniegt savus pakalpojumus. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt savlaicīgus un efektīvus remontdarbus, samazinot dīkstāves laiku un maksimāli palielinot enerģijas ražu.