Daugavpils cietokšņa promenāde

Apraksts

Projekta teritorija, kas sniedzas gandrīz kilometra garumā, ietver zonu no dzelzceļa tilta līdz vecā futbola stadiona tuvumam un ietver gājēju zonu, kas paredzēta atpūtai un izklaidei.

Viens no galvenajiem apgaismojuma stratēģijas mērķiem bija nodrošināt gājēju drošību, pārvietojoties pa krastmalas zonu vakara un nakts stundās. Ņemot vērā drošības un estētiskās pievilcības nozīmi, mūsu inženiertehniskā komanda uzstādīja virkni augstas veiktspējas ielu apgaismojuma. Šiem apgaismes ķermeņiem raksturīga spēcīga apgaismošanas spēja, kas ir rūpīgi sabalansēta, lai nodrošinātu komfortablu uztveri cilvēka acīm.

Uzstādot ielu apgaismojumu, kas nodrošina vienmērīgu un pietiekamu apgaismojumu, mēs būtiski uzlabojām redzamību gar gājēju celiņu, tādējādi samazinot potenciālos riskus un veicinot drošu vidi visiem apmeklētājiem. Apgaismojuma dizains prioritāri vērsts uz energoefektivitāti, izturību un minimālu ietekmi uz vidi.

Detalizēti

2022

Daugavpils, Latvija

3. vieta kategorijā "Teritorijas labiekārtošana" Latvijas Gada Būvniecība 2022

Sazinieties ar mums

Uzziniet, kā mēs varam pielāgot risinājumus, kas atbilst jūsu būvprojekta vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai saņemtu ekspertu konsultācijas.